Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, December 22, 2018
<
December 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
U11 Boys (2008) Indoor session 1 2018
NHSA U11
1 - 5
field
Complete
Field 1
Hall
U9 Boys (2010) Indoor session 1 2018
U9 NHSA
0 - 6
Stow SC - U9 Boys - Renard
Complete
Field 3
Collins
U9 Boys (2010) Indoor session 1 2018
Aurora United
3 - 6
Hudson United 2010 White Boys
Complete
Field 2
U9 Boys (2010) Indoor session 1 2018
Hudson United 2010 Blue Girls
6 - 4
Cleveland Select 9 Boys
Complete
Field 1
Hall
U12 Boys (2007) Indoor session 1 2018
Aurora United U12 BOYS
7 - 1
Everest Classic Green
Complete
Field 3
Collins
U9/10 Girls (2010-2009) Indoor session 1 2018
CF Pride
1 - 7
Hudson United 2009 Girls
Complete
Field 2
U10 Boys (2009) Indoor session 1 2018
CF Force
5 - 5
Cleveland Select 10 Boys
Complete
Field 1
Hall
U12 Girls (2007) Indoor session 1 2018
Aurora United U12 GIRLS
6 - 8
U12 NHSA
Complete
Field 3
Collins
U11 Girls (2008) Indoor session 1 2018
Everest Classic
2 - 2
Kent Crew
Complete
Field 2
U12 Boys (2007) Indoor session 1 2018
Cleveland Select 12 Boys
7 - 1
Stow SC - U12 Boys - Faulconer
Complete
Field 1
Hall
U13 Girls (2006) Indoor session 1 2018
Falls Courage
1 - 10
Hudson United 2006 Girls
Complete
Field 2
U11 Boys (2008) Indoor session 1 2018
Aurora United U11 BOYS
1 - 8
Cleveland Select 11 Boys
Complete
Field 1
U13 Girls (2006) Indoor session 1 2018
The Goats
2 - 4
SMSFC
Complete
Field 2
U12 Boys (2007) Indoor session 1 2018
CF Cyclones
1 - 8
Cleveland Select 12 Boys
Complete
Field 1
U13 Girls (2006) Indoor session 1 2018
The Goats
4 - 6
Falls Courage
Complete
Field 2
U13 Boys (2006) Indoor session 1 2018
Stow SC - U13 Boys - Byrne
0 - 10
Cleveland Select 13 Boys
Complete
Field 1
U14 Boys (2005) Indoor session 1 2018
Cleveland Select 14 Boys
8 - 3
Renegades United B
Complete
Field 1
U14 Girls (2005) Indoor session 1 2018
CF Black Tigers
6 - 4
Kent Cougars
Complete
Field 1
U11 Girls (2008) Indoor session 1 2018
Tucker
2 - 4
Aurora United U11 GIRLS
Complete
Field 3
Gaither
U12 Boys (2007) Indoor session 1 2018
Field Falcons 12U
8 - 2
Everest Classic Black
Complete
Field 2
U9 Boys (2010) Indoor session 1 2018
Mighty Kicks U9B
4 - 4
Field Falcons U9 Boys
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 1 2018 Div 1
Dynasty Squad
2 - 7
Fuego Mob
Complete
Field 3
Gaither
Saturday night COED Session 1 2018 Div 3
Nat All-Stars
7 - 1
Outcasts
Complete
Field 2
U13 Boys (2006) Indoor session 1 2018
Field Falcons U13 Boys
3 - 10
Hudson United 2006 Boys
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 1 2018 Div 1
#N2P
5 - 4
Chill FC
Complete
Field 3
Saturday night COED Session 1 2018 Div 2
Falls Coed
2 - 7
The Hulk Ducks
Complete
Field 2
Saturday night COED Session 1 2018 Div 2
Full Send FC
5 - 6
I Don't Know
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 1 2018 Div 3
Full Send FC
5 - 6
I Don’t Know
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 1 2018 Div 1
Llexi Strong
7 - 10
Fefe Soccer Co.
Complete
Field 3
Saturday night COED Session 1 2018 Div 3
Tree City Strikers
1 - 13
AO Akron FC
Complete
Field 2
Saturday night COED Session 1 2018 Div 3
Thumos
4 - 3
Galls and Pals
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 1 2018 Div 2
About To Get Messi
5 - 8
Arsenal’s B Team
Complete
Field 3
Calendar
<
December 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Events on Saturday, December 22, 2018
8:00 AM
9:30 AM
HSA Men
Field 2
8:00 AM
9:30 AM
HSA Men
Field 3
9:00 AM
12:00 PM
Stow Falls u8 league
Field 4
12:30 PM
5:30 PM
Blue Lax 12:40-5:40
Field 3
4:00 PM
6:00 PM
Blue Lax
Field 2
6:00 PM
8:00 PM
abdul 216-702-4477
Field 4
8:00 PM
10:00 PM
Ahmed
Field 4