Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, February 23, 2020
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Mens 30+ SUNDAY MORNING Indoor session 3 2020
MURPHY UNITED
4 - 4
The Revolution
Complete
Field 2
Mens 30+ SUNDAY MORNING Indoor session 3 2020
Key West FC
9 - 6
UNITED2 - MURPHY
Complete
Field 3
Valahovic
U9 Girls (2011) Indoor session 3 2020
Hudson United 2011 Girls Blue (TB)
6 - 2
Aurora United U9 Girls
Complete
Field 2
U8 Boys (2012) Indoor session 3 2020
Cleveland Select 8 Royal
7 - 1
Everest Classic Green (girls)
Complete
Field 3
Valahovic
U12 Boys (2008) Indoor session 3 2020
Tallmadge United
4 - 10
Hudson United 2008 Boys White (JDKA)
Complete
Field 2
U12 Girls (2008) Indoor session 2 2020
NHSA Girls 2008
5 - 0
Stow SC - 2008 Girls U12
Complete
Field 1
Shockey
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Cleveland Select 10 Boys
7 - 2
Everest Classic
Complete
Field 3
Valahovic
U11/12 Girls (2009-2008) Indoor session 3 2020
Aurora United U11 Girls
6 - 5
Mighty Kicks 09/10 Girls
Complete
Field 2
U11 Boys (2009) Indoor session 3 2020
Burning River United 09/10 Boys
6 - 3
Hudson United 2009 Boys (KO)
Complete
Field 1
Shockey
U12 Boys (2008) Indoor session 2 2020
Tallmadge United
3 - 8
Everest Classic
Complete
Field 3
U10 Girls (2010) Indoor session 3 2020
Aurora United U10 Girls
2 - 2
Hudson United 2010 Girls Silver (MB)
Complete
Field 2
U8 Boys (2012) Indoor session 3 2020
Everest Classic Black (boys)
2 - 6
Holy Family 2012
Complete
Field 1
U10 Boys (2010) Indoor session 3 2020
United
2 - 3
Everest 2011 boys
Complete
Field 3
U12 Boys (2008) Indoor session 3 2020
Field - Porter
6 - 0
WGRC BLUE
Complete
Field 2
U8 Boys (2012) Indoor session 3 2020
Hudson United 2012 Boys (JJ)
6 - 0
Holy Family 2013
Complete
Field 1
U10 Boys (2010) Indoor session 3 2020
Hudson United 2010 Boys White (DB)
6 - 0
Aurora United U10 Boys
Complete
Field 3
U11 Girls (2009) Indoor session 2 2020
Falcons
2 - 7
Kent United
Complete
Field 2
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2020
Hudson FC
3 - 6
NE OH Arsenal
Complete
Field 4
Pupovac
U9 Boys (2011) Indoor session 3 2020
Hudson United 2012 Boys (JJ)
4 - 3
Mighty Kicks U9B
Complete
Field 1
U9 Boys (2011) Indoor session 3 2020
Aurora United U9 Boys
6 - 3
CAPS FC 2011B
Complete
Field 3
Collins
U11/12 Girls (2009-2008) Indoor session 3 2020
Aurora United U12 Girls
4 - 2
Everest Classic (Tina)
Complete
Field 2
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2020
Key West FC
10 - 2
Sidekicks
Complete
Field 4
Pupovac
U9 Girls (2011) Indoor session 3 2020
Hudson United 2011 Girls White (JJ)
3 - 6
Mighty Kicks 2011/12 Girls
Complete
Field 1
U11 Boys (2009) Indoor session 3 2020
Aurora United U11 Boys
7 - 5
Tallmadge United U 11
Complete
Field 3
Collins
HSBII Indoor session 2 2020
Falcons 2
7 - 1
Tallmadge Boys
Complete
Field 2
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2020
NVT
3 - 7
Preggers
Complete
Field 4
Pupovac
HSGII Indoor session 2 2020
Bangerz Only
9 - 2
Everest Classic (tina)
Complete
Field 1
U12 Boys (2008) Indoor session 3 2020
Aurora United U12 Boys
7 - 1
Crew
Complete
Field 3
Collins
HSBII Indoor session 2 2020
Falcons
6 - 4
Kent
Complete
Field 2
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2020
FUFC
3 - 3
Lumberjacks
Complete
Field 4
Pupovac
HSGII Indoor session 2 2020
Crestwood
4 - 5
Solon Lightning 2005
Complete
Field 1
U10 Boys (2010) Indoor session 3 2020
Hudson United 2010 Boys Silver (JJ)
9 - 4
Cuyahoga Falls Thunder
Complete
Field 3
Collins
HSBII Indoor session 2 2020
Rockets 2
2 - 6
Kent
Complete
Field 2
HSGII Indoor session 2 2020
Field White
3 - 3
Field Red
Complete
Field 1
HSBI Indoor session 2 2020
Fitch Blue
5 - 2
Slime FC
Complete
Field 3
HSBII Indoor session 2 2020
Cleveland Select High school boys
3 - 3
Everest HS Classic II
Complete
Field 2
HSGII Indoor session 2 2020
NEO United Academy (Black)
3 - 1
Field Black
Complete
Field 1
HSBI Indoor session 2 2020
Fitch Red
12 - 2
Monkey Apple
Complete
Field 3
HSGII Indoor session 2 2020
Cleveland Select High school girls
4 - 3
HSDP HS White
Complete
Field 2
HSBI Indoor session 2 2020
Everest HS Classic I
6 - 8
Slime FC
Complete
Field 1
HSGII Indoor session 2 2020
Everest HS Classic (Miller)
2 - 5
Streetsboro Gold
Complete
Field 3
HSGII Indoor session 2 2020
NEO United Academy (Red)
16 - 0
ROVERS
Complete
Field 2
HSBII Indoor session 2 2020
Rockets 1
3 - 8
Hudson Re-United
Complete
Field 4
Collins
HSBI Indoor session 2 2020
CF City
6 - 0
SkyZoners
Complete
Field 1
HSBI Indoor session 2 2020
Al Shabab ISAK
6 - 0
sophomore sensations
Complete
Field 3
HSBI Indoor session 2 2020
STEM Eagles
4 - 12
ASAP Fairyz
Complete
Field 2
Calendar
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
Events on Sunday, February 23, 2020
8:30 AM
11:00 AM
Huddelston softball
Field 4
11:00 AM
2:00 PM
Casa league
Field 4
6:00 PM
9:00 PM
Hudson Baseball 6-9pm
Field 4