Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, February 10, 2018
<
February 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
U14 Girls (2004) Indoor session 2 2018
Renegades united
1 - 7
Tallmadge United U14
Complete
Field 4
U13 boys (2005) Indoor session 2 2018
Hudson United 2006 Blue
6 - 2
Renegades United Soccer Club
Complete
Field 4
U13 boys (2005) Indoor session 2 2018
Hudson United 2005 White Boys
5 - 1
Riders
Complete
Field 4
U12 boys (2006) Indoor session 2 2018
Cleveland Select 12B
5 - 5
Hudson United 2006 White
Complete
Field 2
Miller
U13 boys (2005) Indoor session 2 2018
Riders
5 - 4
Hudson United 2006 Blue
Complete
Field 4
U11 Girls (2007) Indoor session 2 2018
Solon 2007 Girls
6 - 0
Rootstown Girls Curall
Complete
Field 1
Shockey
U14 Girls (2004) Indoor session 2 2018
Hudson United 2004 Girls
4 - 4
Stow SC U14 Girls (2004 Birth Year)
Complete
Field 3
Pupovac
U12 boys (2006) Indoor session 2 2018
Cleveland Select 12B
7 - 1
CF Cyclones
Complete
Field 2
U14 Boys (2004) Indoor session 2 2018
Riders
4 - 8
Nordonia
Complete
Field 4
Miller
U9 Boys (2009) Indoor session 2 2018
HFSC
5 - 5
Everest Classic Black
Complete
Field 1
Shockey
U13 Girls (2005) Indoor session 2 2018
RFC Riders
2 - 5
Everest Classic
Complete
Field 3
Pupovac
U13 Girls (2005) Indoor session 2 2018
Aurora United u13 girls
3 - 3
Kent Cougars
Complete
Field 2
U13 boys (2005) Indoor session 2 2018
AURORA UNITED U13 BOYS
1 - 7
Cleveland Select 13B
Complete
Field 4
Johnson
Saturday night COED Session 2 2018 Div 3
NAT All-Stars
12 - 0
Formerly Fit All Stars
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 2 2018 Div 2
Varmits
5 - 2
Goonies
Complete
Field 3
Saturday night COED Session 2 2018 Div 1
Chill FC
5 - 6
Dirty Dancers
Complete
Field 2
U14 Boys (2004) Indoor session 2 2018
Woodridge Bulldogs
4 - 6
Cleveland Select 14B
Complete
Field 4
Johnson
Saturday night COED Session 2 2018 Div 3
Pickled Ricks
2 - 9
Thumos
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 2 2018 Div 2
Outcasts
0 - 12
Rockets COED
Complete
Field 3
Saturday night COED Session 2 2018 Div 1
#N2P
6 - 2
LLEXI STRONG
Complete
Field 2
U13 boys (2005) Indoor session 2 2018
Cleveland Select 13B
4 - 1
CF Storm
Complete
Field 4
Johnson
Saturday night COED Session 2 2018 Div 2
Amigos
8 - 4
Arsenal’s B Team
Complete
Field 1
Saturday night COED Session 2 2018 Div 3
Kicking Drinking
3 - 7
AO Akron FC
Complete
Field 3
Saturday night COED Session 2 2018 Div 3
Net Six and Chill
8 - 4
Hodgepodges
Complete
Field 2
Saturday night COED Session 2 2018 Div 2
Victorious Secret
10 - 1
The Hulk Ducks
Complete
Field 1
Calendar
<
February 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Events on Saturday, February 10, 2018
7:00 AM
3:00 PM
HSA til 320
Field 1
7:00 AM
4:00 PM
HSA til 400
Field 2
7:00 AM
11:30 AM
HSA til 1140
Field 3
8:00 AM
12:00 PM
Stow soccer Club
Field 4
12:00 PM
2:00 PM
Casa league
Field 4
12:30 PM
2:30 PM
Micro Soccer
Field 3
2:30 PM
5:30 PM
Greater Cleveland LaX (240 to 540)
Field 3
3:00 PM
5:00 PM
Greater Cleveland LaX (320-520)
Field 1
4:00 PM
5:00 PM
Greater Cleveland LaX (4 to 5:00)
Field 2
11:00 PM
12:00 AM
Mike
Field 2
11:00 PM
12:00 AM
Ravi 1040 to midnight
Field 3
11:30 PM
12:30 AM
Ader
Field 1