Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Friday, January 26, 2018
<
January 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
U13 boys (2005) Indoor session 2 2018
CF Storm
3 - 3
Hudson United 2005 White Boys
Complete
Field 1
Hall
U14 Boys (2004) Indoor session 2 2018
Stow SC - U14 Boys (2004 Birth Year)
6 - 4
Woodridge Bulldogs
Complete
Field 2
Mens 40+ Friday night 7v7 Indoor session 2 2018
Key West FC
2 - 10
GFS UNITED
Complete
Field 4
U13 Girls (2005) Indoor session 2 2018
Renegades united
2 - 2
Aurora United u13 girls
Complete
Field 1
Hall
U13 Girls (2005) Indoor session 2 2018
Everest 06 Girls Premier
4 - 1
CF Tigers
Complete
Field 2
U14 Girls (2004) Indoor session 2 2018
SBS Blazers
2 - 1
Hudson United 2004 Girls
Complete
Field 3
Mens 40+ Friday night 7v7 Indoor session 2 2018
HPFC
4 - 8
JUVENTUS
Complete
Field 4
U14 Boys (2004) Indoor session 2 2018
Nordonia
4 - 5
Hudson United 2004 Boys
Complete
Field 1
Hall
U14 Girls (2004) Indoor session 2 2018
Tallmadge United U14
4 - 1
Everest 05 Girls Premier
Complete
Field 2
U13 Girls (2005) Indoor session 2 2018
Cobra Kai
2 - 1
RFC Riders
Complete
Field 3
Mens 40+ Friday night 7v7 Indoor session 2 2018
GWA
5 - 4
FC UNITED
Complete
Field 4
U14 Girls (2004) Indoor session 2 2018
Stow SC U14 Girls (2004 Birth Year)
4 - 7
Renegades united
Complete
Field 3
Calendar
<
January 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Events on Friday, January 26, 2018
3:30 PM
5:00 PM
Kent Practice
Field 4
4:00 PM
5:00 PM
Everest Classic high school
Field 2
4:00 PM
5:00 PM
Everest Classic footskills
Field 3
5:00 PM
7:00 PM
nordonia (stepp)
Field 1
5:00 PM
6:00 PM
u12 Everest Classic Girls
Field 2
5:00 PM
6:00 PM
Everest Classic u10&11 boys and u8
Field 3
5:00 PM
7:00 PM
NEO HSG
Field 4
6:00 PM
7:00 PM
u10 girls Classic and Wolves
Field 2
6:00 PM
7:00 PM
Everest Classic u12 and u8
Field 3
7:00 PM
8:00 PM
Cuy falls footskills
Field 3
10:00 PM
12:00 AM
Muhanad 10 to midnight
Field 4