Send To Printer
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020 Schedule
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sat-Jan 4
Cleveland Select 10 Boys
7 - 2
Cuyahoga Falls - CF Thunder
Complete
Field 3
Regular
Collins
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 5
Stow SC - 2010 Boys U10
4 - 2
Everest Classic
Complete
Field 3
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 5
Aurora United U10 BOYS
3 - 7
Hudson United 2010 Silver Boys
Complete
Field 3
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 5
Mighty Kicks 2011 Boys
2 - 7
Hudson United 2010 White Boys
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sat-Jan 11
Cuyahoga Falls - CF Thunder
0 - 6
Hudson United 2010 White Boys
Complete
Field 1
Regular
Collins
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 12
Cuyahoga Falls - CF Thunder
2 - 8
Mighty Kicks 2011 Boys
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 12
Hudson United 2010 White Boys
4 - 0
Field Falcons U10 Boys
Complete
Field 1
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 12
Tallmadge United U10 Boys
v
Stow SC - 2010 Boys U10
Result Pending
Field 1
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 19
Cleveland Select 10 Boys
9 - 3
Mighty Kicks 2011 Boys
Complete
Field 1
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 19
Aurora United U10 BOYS
6 - 4
Stow SC - 2010 Boys U10
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 19
Hudson United 2010 Silver Boys
6 - 0
Everest Classic
Complete
Field 3
Regular
Lazzara
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 19
Tallmadge United U10 Boys
3 - 1
Field Falcons U10 Boys
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 19
Tallmadge United U10 Boys
3 - 5
Hudson United 2010 White Boys
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 26
Hudson United 2010 Silver Boys
2 - 8
Stow SC - 2010 Boys U10
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 26
Tallmadge United U10 Boys
6 - 3
Aurora United U10 BOYS
Complete
Field 1
Regular
Wilson
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Jan 26
Mighty Kicks 2011 Boys
4 - 1
Field Falcons U10 Boys
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 2
Aurora United U10 BOYS
6 - 0
Cuyahoga Falls - CF Thunder
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 2
Hudson United 2010 White Boys
9 - 3
Stow SC - 2010 Boys U10
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 2
Tallmadge United U10 Boys
5 - 0
Everest Classic
Complete
Field 3
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 2
Cleveland Select 10 Boys
5 - 4
Field Falcons U10 Boys
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 2
Hudson United 2010 Silver Boys
3 - 6
Mighty Kicks 2011 Boys
Complete
Field 3
Regular
Collins
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 9
Hudson United 2010 White Boys
10 - 4
Everest Classic
Complete
Field 3
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 9
Cleveland Select 10 Boys
5 - 4
Stow SC - 2010 Boys U10
Complete
Field 1
Regular
Lazzara
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 9
Aurora United U10 BOYS
6 - 7
Mighty Kicks 2011 Boys
Complete
Field 2
Regular
Gentille
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 9
Field Falcons U10 Boys
7 - 1
Hudson United 2010 Silver Boys
Complete
Field 1
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 9
Tallmadge United U10 Boys
6 - 0
Cuyahoga Falls - CF Thunder
Complete
Field 1
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 16
Cleveland Select 10 Boys
6 - 6
Hudson United 2010 White Boys
Complete
Field 1
Regular
Valahovic
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 16
Everest Classic
2 - 6
Mighty Kicks 2011 Boys
Complete
Field 3
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 16
Aurora United U10 BOYS
4 - 1
Field Falcons U10 Boys
Complete
Field 2
Regular
Hall
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 16
Stow SC - 2010 Boys U10
8 - 4
Cuyahoga Falls - CF Thunder
Complete
Field 3
Regular
Lazzara
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 16
Tallmadge United U10 Boys
7 - 2
Hudson United 2010 Silver Boys
Complete
Field 3
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sat-Feb 22
Cleveland Select 10 Boys
7 - 1
Hudson United 2010 Silver Boys
Complete
Field 1
Regular
Miller
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sat-Feb 22
Aurora United U10 BOYS
10 - 4
Everest Classic
Complete
Field 3
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sat-Feb 22
Cuyahoga Falls - CF Thunder
1 - 4
Field Falcons U10 Boys
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 2 2020
Sun-Feb 23
Cleveland Select 10 Boys
7 - 2
Everest Classic
Complete
Field 3
Regular
Valahovic