Send To Printer
Games on domingo, noviembre 17, 2019
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
Mens 30+ SUNDAY MORNING Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
OTFC
3 - 17
MURPHY UNITED
Complete
Field 2
Regular
Mens 30+ SUNDAY MORNING Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
UNITED2 MURPHY
8 - 1
Oanges @Halftime
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Cleveland Select 10 Boys
0 - 6
Hometown Bank Lions
Complete
Field 1
Regular
Wilson
U10 Boys (2010) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Aurora United U10 BOYS
9 - 4
Stow U10 (2010) Boys
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U11 Boys (2009) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Stow U11 (2009) Boys - Gold
7 - 7
Aurora United U11 BOYS
Complete
Field 2
Regular
U8 Boys (2012) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Cleveland Select U8 Royal
3 - 1
Everest Classic Green (girls)
Complete
Field 1
Regular
Wilson
U9 Boys (2011) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Stow U09 (2011) Boys - Maroon
3 - 3
Aurora United U9 Boys
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U12 Boys (2008) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Tallmadge United
1 - 7
Aurora United 12 Boys
Complete
Field 2
Regular
Hall
U8 Boys (2012) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Hudson United 2012 Boys
6 - 0
Everest Classic Black (boys)
Complete
Field 1
Regular
Wilson
U11 Girls (2009) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Cleveland Select 11 Girls
0 - 3
NHSA Girls 2009 Green
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U10 Boys (2010) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Hudson United 2010 Silver Boys
v
CF Fire
Result Pending
Field 1
Regular
U12 Boys (2008) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Everest Classic
3 - 3
CF Crew
Complete
Field 3
Regular
U11 Girls (2009) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Mighty Kicks 2009/10 Girls
3 - 2
NHSA Girls 2009 Grey
Complete
Field 2
Regular
Hall
U9 Boys (2011) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Everest 2011 boys
6 - 7
Cleveland Select 9 Boys
Complete
Field 3
Regular
U12 Girls (2008) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Kent Crew
3 - 5
Aurora United 12 Girls
Complete
Field 2
Regular
Hall
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Hudson FC
2 - 7
LumberJacks
Complete
Field 4
Regular
U10 Girls (2010) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Crusaders
v
Hudson United Girls 2010 Silver
Result Pending
Field 1
Regular
U9 Boys (2011) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Mighty Kicks 2011 Boys White
5 - 4
Stow U09 (2011) Boys - Gold
Complete
Field 3
Regular
U12 Girls (2008) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Everest Classic
2 - 3
Stow U12 (2008) Girls
Complete
Field 2
Regular
Miller
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Key West FC
4 - 10
PREGGERS
Complete
Field 4
Regular
U11 Girls (2009) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Kenston
1 - 7
Aurora United 11 Girls
Complete
Field 1
Regular
U10 Boys (2010) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Field Youth Soccer U10 Boys
2 - 2
NHSA Boys 2010
Complete
Field 3
Regular
U12 Boys (2008) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
NHSA Boys 2008
3 - 3
Stow U12 (2008) Boys
Complete
Field 2
Regular
Miller
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
NVT
3 - 6
NE OH Arsenal
Complete
Field 4
Regular
U11 Boys (2009) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Hudson United 2009 Boys
3 - 6
Stow U11 (2009) Boys - Maroon
Complete
Field 1
Regular
U9 Boys (2011) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Blazers
0 - 6
Mighty Kicks 2011 Boys Blue
Complete
Field 3
Regular
HSGII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Everest Classic (tina)
6 - 3
Kenston 2
Complete
Field 2
Regular
Miller
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
FUFC
11 - 4
Sidekicks
Complete
Field 4
Regular
U12 Boys (2008) Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Field - Porter
5 - 3
Hudson United 2008 White Boys
Complete
Field 1
Regular
HSBI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Great Whites
4 - 1
CF City
Complete
Field 3
Regular
HSGII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Kenston
1 - 3
Blue Devils
Complete
Field 2
Regular
HSGI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Kenston
1 - 3
Blue devils
Complete
Field 2
Regular
Miller
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Sidekicks
2 - 7
International United
Complete
Field 4
Regular
HSGII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Cleveland Select
4 - 5
Solon Lightning 2005
Complete
Field 1
Regular
HSBI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
La Terrazza Tacos
7 - 2
Bawlz CF
Complete
Field 3
Regular
HSGI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Blue devils
1 - 12
Cobra Kai
Complete
Field 2
Regular
Gentille
HSBII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Hudson Re-United
7 - 3
CF Storm
Complete
Field 4
Regular
HSBII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Cleveland Select
3 - 7
STVM
Complete
Field 1
Regular
HSBI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
ASAP Fairyz
8 - 4
F.C. Gringos Ponchados
Complete
Field 3
Regular
Gaither
HSBII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Ravenna Arsenal HSB2 #1
4 - 9
Falcons
Complete
Field 2
Regular
Gentille
HSBI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
SkyZoners
13 - 0
TCFC
Complete
Field 4
Regular
HSGI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
KICKING CANCER
0 - 6
RollBalls
Complete
Field 1
Regular
HSBI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Al Shabab FC
7 - 4
Lakeview
Complete
Field 3
Regular
Gaither
HSBII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Ravenna Arsenal HSB2 #2
2 - 7
Falcons 2
Complete
Field 2
Regular
Gentille
HSBI Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Firestone
2 - 16
STOW STRIKERS
Complete
Field 1
Regular
HSBII Indoor session 1 2019
Sun-Nov 17
Stow U15 (2005) Boys
7 - 0
Tallmadge United
Complete
Field 3
Regular
Gaither