Send To Printer
Games on Sunday, January 23, 2022
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
U12 Girls (2010) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Evolution 2011 Girls
3 - 5
Aurora United U12G
Complete
Field 2
Regular
Collins
Mens 30+ SUNDAY MORNING Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
AFC Richmond
4 - 6
MURPHY UNITED
Complete
Field 1
Regular
Mens 30+ SUNDAY MORNING Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Ray's Place FC
10 - 3
Key West FC
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U8 Boys (2014) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Mighty Kicks U7/U8
2 - 8
Aurora United
Complete
Field 2
Regular
Collins
Mens 30+ SUNDAY MORNING Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Revolution
10 - 5
UNITED2 - MURPHY
Complete
Field 1
Regular
U10 Boys (2012) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Aurora United U10
1 - 7
Stow SC - 2012 Birth Year (U10 Boys) - Rusinoff - Maroon
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U10 Girls (2012) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Aurora United U10G
1 - 5
Hudson United 2012 Girls White DB
Complete
Field 2
Regular
Collins
U11 Boys (2011) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
2012 KFC Blue
0 - 6
Streetsboro United
Complete
Field 1
Regular
U11 Boys (2011) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Aurora United U11
0 - 6
Hudson United 2011 Boys RB
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U12 Boys (2010) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
CF Select Gold
0 - 6
Hudson United 2010 Boys White JJ
Complete
Field 2
Regular
Collins
U8 Boys (2014) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Hudson United 2014 Boys DB
4 - 5
Cleveland Select 8 Boys
Complete
Field 1
Regular
U11 Girls (2011) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Hudson United 2011 Girls White RB
3 - 5
Aurora United U11G
Complete
Field 3
Regular
Valahovic
U9 Boys (2013) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
FC Evolution JJ
3 - 4
Stow SC - 2013 Birth Year (U09 Boys) - Renner
Complete
Field 2
Regular
U9 Boys (2013) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Hudson United 2013 Boys White EK
1 - 7
Cleveland Select 9 Boys
Complete
Field 1
Regular
U9 Boys (2013) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Hudson United 2013 Boys Blue EK
7 - 1
FC Evolution MW
Complete
Field 3
Regular
U9 Girls (2013) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Twinsburg All-stars
3 - 2
Stow SC - 2013 Birth Year (U09 Girls) - Meilinger
Complete
Field 2
Regular
U10 Boys (2012) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Cleveland Select 10 Boys
6 - 3
Stow SC - 2012 Birth Year (U10 Boys) - Rusinoff - Gray
Complete
Field 1
Regular
U8 Boys (2014) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Crestwood Red Devils
8 - 2
Mighty Kicks U7/U8
Complete
Field 3
Regular
U9 Girls (2013) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Kenston FC Blue
2 - 6
Hudson United 2013 Girls White JS
Complete
Field 2
Regular
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Arsenal
2 - 3
Preggers
Complete
Field 4
Regular
U11 Boys (2011) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Cleveland Select 11 Boys
10 - 0
CFSC U11 Boys
Complete
Field 1
Regular
U8 Boys (2014) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Hudson United 2014 Girls KA
3 - 6
Tallmadge Soccer Gold
Complete
Field 3
Regular
U10 Girls (2012) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
CFSC Black Tigers (Girls) John
4 - 10
GSA Black 2012
Complete
Field 2
Regular
Gaither
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Key West FC
10 - 0
Worksop Hudson FC
Complete
Field 4
Regular
U11 Girls (2011) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Stow SC - 2011 Birth Year (U11 Girls) - Richter
7 - 0
Cleveland Select 11 Girls
Complete
Field 1
Regular
U9 Boys (2013) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Mighty Kicks U8/U9
1 - 2
Stow SC - 2013 Birth Year (U09 Boys) - Renner - Gray
Complete
Field 3
Regular
U9 Girls (2013) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
GSA Black 2013
6 - 0
Hudson United 2014 Girls JJ
Complete
Field 2
Regular
Gaither
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Clocktower
9 - 0
Arsenal
Complete
Field 4
Regular
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 2
Sun-Jan 23
Cleveland Select 16 Girls
0 - 6
NEO United Academy (Black)
Complete
Field 1
Regular
U10 Boys (2012) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Hudson United 2012 Boys White JW
8 - 2
CFSC U10 Boys
Complete
Field 3
Regular
U10 Girls (2012) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Hudson United 2013 Girls Blue TB
6 - 0
Hudson United 2012 Girls Silver KG
Complete
Field 2
Regular
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Clocktower
4 - 2
TreeCity Oranges
Complete
Field 4
Regular
High School Boys (2003-07) Indoor session 2 2022 DIV 2
Sun-Jan 23
Aurora Greenmen
5 - 3
Cleveland Select 15 Boys
Complete
Field 1
Regular
U10 Girls (2012) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
CF Tigers
3 - 4
Stow SC - 2012 Birth Year (U10 Girls) - Nagy
Complete
Field 3
Regular
U11 Boys (2011) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
2011 KFC Blue
7 - 2
Stow SC - 2011 Birth Year (U11 Boys) - de St Aubin (Gray)
Complete
Field 2
Regular
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Kubala Black
7 - 0
TreeCity FC
Complete
Field 4
Regular
High School Boys (2003-07) Indoor session 2 2022 DIV 2
Sun-Jan 23
Evolution High School Classic
2 - 3
Cleveland Select 16 Boys
Complete
Field 1
Regular
U12 Boys (2010) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Tallmadge Blue
2 - 8
Stow SC - 2011 Birth Year (U11 Boys) - de St Aubin (Maroon)
Complete
Field 3
Regular
U12 Girls (2010) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
GSA Black 2010
8 - 3
Hudson United 2010 Girls White SB
Complete
Field 2
Regular
Mens 30+ SUNDAY AFTERNOON 7v7 Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Phantom United
1 - 11
FUFC
Complete
Field 4
Regular
Riegler
U12 Boys (2010) Indoor session 2 2022
Sun-Jan 23
Stow SC - 2010 Birth Year (U12 Boys) - Meilinger - Gray
4 - 2
Field Falcons U12
Complete
Field 1
Regular
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 2
Sun-Jan 23
NEO United Academy (Red)
3 - 5
Tallmadge
Complete
Field 3
Regular
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 2
Sun-Jan 23
NEO United Academy (Red A)
1 - 7
Tigers
Complete
Field 2
Regular
Riegler
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 2
Sun-Jan 23
Black Cats
8 - 3
Evolution High School Classic
Complete
Field 1
Regular
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 2
Sun-Jan 23
youngbloods
6 - 0
Badgers
Complete
Field 3
Regular
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 1
Sun-Jan 23
Tucker
9 - 1
Evolution 2007 Girls
Complete
Field 2
Regular
Riegler
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 1
Sun-Jan 23
Twinsburg AC Soccer - Blue
5 - 0
Evolution 2006 Girls
Complete
Field 4
Regular
Collins
High Sch Girls (2003-07) Indoor session 2 2022 D 2
Sun-Jan 23
The Avengers
1 - 4
Black Cats
Complete
Field 1
Regular
High School Boys (2003-07) Indoor session 2 2022 DIV 2
Sun-Jan 23
Spuds
2 - 2
Hudson United 2007/08 Boys SK
Complete
Field 3
Regular
High School Boys (2003-07) Indoor session 2 2022 DIV 1
Sun-Jan 23
Manchester Divided
7 - 7
Stow.
Complete
Field 2
Regular
Riegler